Skip to main content

Contact

Lid worden of een keertje vrijblijvend komen kennismaken?
Neem contact op met het secretariaat: secretariaat@vchschijndel.nl.

Bestuur

Voorzitter: Lisette van Vliet / Vacant
Penningmeester: Anja van Bers
Technische Commissie: Vacant
Wedstrijdzaken: Ronald van Liempd
Secretaris: Sandra van Doorn
Algemene zaken: Marlies Tiellemans
Algemene zaken: Harold Jong

Mailadressen

Algemeen: info@vchschijndel.nl
Penningmeester: penningmeester@vchschijndel.nl
Technische commissie: tc@vchschijndel.nl
Secretariaat: secretariaat@vchschijndel.nl
Jeugdcommissie: jeugd@vchschijndel.nl
Voorzitter: voorzitter@vchschijndel.nl
Wedstrijdzaken: wedstrijdzaken@vchschijndel.nl
Ledenadministratie: ledenadministratie@vchschijndel.nl
Webmaster: webmaster@vchschijndel.nl

Contactformulier

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Sponsoren

Vrienden van VCH Schijndel