Contact

Neem contact op

Lid worden of een keertje vrijblijvend komen kennismaken?
Neem contact op met de technische commissie: tc@vchschijndel.nl.

Sporthal

Sporthal de Dioscuren
Bunderstraat 6a
5481 CP Schijndel

 

Bestuur

Voorzitter: Lisette van Vliet

Penningmeester: Anja van Bers & Dafne Jansen

Technische Commissie: Ralph Albers

Secretaris: Sandra van Doorn

Algemene zaken: Marlies Tiellemans

Algemene zaken: Harold Jong

 

E-mail

Algemeen: info@vchschijndel.nl

Penningmeester: penningmeester@vchschijndel.nl

Technische commissie: tc@vchschijndel.nl

Secretariaat: secretariaat@vchschijndel.nl

Jeugdcommissie: jeugd@vchschijndel.nl

Voorzitter: voorzitter@vchschijndel.nl

Wedstrijdzaken: wedstrijdzaken@vchschijndel.nl

Ledenadministratie: ledenadministratie@vchschijndel.nl

Webmaster: webmaster@vchschijndel.nl

Contact formulier

Naam